DISH Anywhere

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 134 MB
  • Version 17.14.8
  • Dil Türkçe
  • Firma DISH Network
Evinizdeki televizyonu DISH Anywhere mobil uygulaması ile her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek yararlanabileceğiniz DISH Anywhere mobil uygulaması sayesinde televizyon keyfinizi her an her yerde yaşayabilirsiniz. Uygulama sizlere adeta bir televizyon keyfi yaşatacaktır. Birbirinden farklı filmlere, programlara, dizilere ev sahipliği yapan DISH Anywhere uygulaması için sizde harekete geçin.

Artık televizyonunuz her daim yanınızda olacak. Dizilerinizi kaçırmadan takip etme imkanını elde edeceksiniz. Yolculuk yaparken veya uzun bir yolculuğa çıkarken çocuklarınızı eğlendirirken, en sevdiğiniz şovların keyfini bir uçakta çıkarabilirsiniz. Sadece DVR kayıtlarınızı aktarın ve her zaman parmaklarınızın ucunda eğlenceye sahip olacaksınız.

TV şovları ve filmleri izlemenin keyfini DISH Anywhere mobil uygulaması sayesinde çıkartabilirsiniz. Her yerden DVR kayıtları planlayın ve takibinizi daha kolay bir şekilde yapın. Akıllı telefonunuz sizin için televizyon görevini üstlenecektir. Program rehberini 7 gün öncesine kadar arayabilir, planlamanızı gelecek programlara göre yapabilirsiniz. 

Başlık, tür, ağ, anahtar kelime veya aktöre göre şovları arayın keyfinizi yarıda bırakmamak için uygulamanın içeriklerinden faydalanmaya bakın. En sevdiğiniz şov ve filmlerin grafik ve posterlerini görüntüleyerek seyredebilirsiniz. 

DISH Anywhere indir
DİĞER SÜRÜMLER